Dil

OMNICHROMA FLOW BLOCKER

Kapsamlı sınıf III ve IV restorasyonlar veya lekelerin veya pigmentasyonların maskelenmesini gerektiren özel durumlar için tasarlanmış ek bir yardımcı malzemedir.

İncele

OMNICHROMA FLOW

Doğrudan konservatif devrim akıcı hale geliyor OMNICHROMA FLOW, her diş rengini tek bir tonuyla birleştiren ve çok çeşitli endikasyonlara uygun, DÜNYADAKİ ilk ve eşsiz TEK RENKLİ AKIŞKAN KOMPOZİT tir.

İncele

OMNICHROMA

GERÇEK DEVRİME HOŞGELDİNİZ!
DÜNYANIN İLK VE TEK RENK PİGMENTİ İÇERMEYEN KOMPOZİTİ İLE TANIŞIN!

İncele

ESTELITE BULK FILL FLOW

BÜZÜLME STRESİNİ ELEMİNE EDEN TEK TABAKA AKIŞKAN TEKNOLOJİ
ESTETİK RESTORASYONLARINIZ İÇİN GEREKLİ OLAN KAVİTE KONFİGRASYONLARINDA STRESİ ORTADAN KALDIRAN AKIŞKAN BULK KOMPOZİT SONUNDA SİZLERLE. DENTAL RESTORASYONLAR İÇİN REZİN KOMPOZİT!

İncele
product-thumbnail

ESTELITE COLOR

IŞIKTA SERTLEŞEN KARAKTERİZASYON MATERYALİ.
ESTELİTE COLOR BAŞ YAPITINIZA KARAKTER KATAR VE DİŞİN GENEL ESTETİĞİNİ MÜKEMMELLEŞTİRİR. 13 RENGİ MEVCUTTUR: 4 ADETİ ESTETİK İHTİYAÇLARIN TÜMÜNÜ KARŞILAMAK İÇİN OPAKTIR VE DİĞER 9 RENGİ FARKLI RENKLERDEDİR.

İncele
product-thumbnail

ESTELITE ASTERIA

ESTELİTE ASTERİA GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNE BUGÜNE TAŞIR,
SADECE 2 TABAKA ,ÇOĞUKEZ TEK TABAKA UYGULAMADA BİLE ÜSTÜN OPTİK TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE SİZE ÜST DÜZEY ESTETİK RESTORASYONLAR SUNAR.

İncele
product-thumbnail

ESTELITE SIGMA QUICK

BİR SANAT ESERİ OLUŞTURMAK İÇİN 90 SANİYEYE KADAR VAKTİNİZ VAR, IŞIK UYGULAMASI İÇİN İSE SADECE 10 SANİYE. BUKALEMUN ÖZELLİĞİ OLAN YENİ SUBMİKRON KOMPOZİT YAKIN ZAMANDA TOKUYAMA’NIN PATENTİNİ ALDIĞI RAP (RADİKAL GÜÇLENDİRİLMİŞ FOTOPOLİMERİZASYON TEKNOLOJİSİ) OLARAK ADLANDIRILAN YENİLİKÇİ BİR BAŞLATICI SİSTEM SAYESİNDE ÇALIŞMALARINIZ MÜKEMMEL BİR BİÇİMDE GÜZELLEŞİYOR.

İncele
product-thumbnail

ESTELITE POSTERIOR QUICK

YENİLİK VE POSTERİOR REKONSTRÜKSİYONLARDA BİLE MÜKEMMEL ESTETİK SONUÇLAR İSTEYENLERE TOKUYAMA DENTAL TARAFINDAN POSTERİOR RESTORASYONLAR İÇİN GELİŞTİRİLEN YENİ ESTELITE POSTERIOR QUICK KOMPOZİT AŞINMAYA KARŞI ÇOK DİRENÇLİDİR VE SINIF I VE SINIF II POSTERİOR KAVİTELER İÇİN İDEALLİĞİNİ KANITLAYAN MÜKEMMEL FİZİKİ ÖZELLİKLER SUNAR; ESTELITE POSTERIOR QUICK, KISA IŞINLAMA ZAMANI (10 SANİYE), IŞINLAMADAN ÖNCE & SONRA RENK DEĞİŞİMİ OLMAMASI GİBİ VE MÜKEMMEL İŞLENEBİLİRLİK ÖZELLİKLERİ İLE KARAKTERİZE EDİLMİŞTİR.

İncele
product-thumbnail

PALFIQUE ESTELITE PASTE

ESTETİK RESTORASYONLARIN EN KOLAY VE EKONOMİK YOLU

İncele
product-thumbnail

ESTELITE UNIVERSAL FLOW

YENİ AKIŞKAN SERİSİ İLE TÜM KLİNİK İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYIN. ÜÇ FARKLI VİSKOZİTE SEÇENEĞİ: ÇOK DÜŞÜK, ORTA, YÜKSEK

İncele
Tokuyama Türkiye