Dil
product-thumbnail

UNIVERSAL BOND II

Doğrudan ve dolaylı restorasyonlarda kullanılan malzemelerle uyumlu hızlı ve kolay üç adımda, çeşitli dental materyalleri bağlayan tek SELF-CURE universal adeziv. Işıkla sertleştirmeye (light-cure) ihtiyaç duymadan, yüzeyi hazırlayın, tamamlayıcı primerleri ve aktivatörleri kullanın veya aşamalar arasında bekleyin.

İncele
product-thumbnail

UNIVERSAL BOND

TOKUYAMA UNIVERSAL BOND ÇİFT BİLEŞENLİ, IŞIKLAMA ZORUNLULUĞU OLMAKSIZIN KENDİ KENDİNE POLİMERİZE OLABİLEN HEM DİREKT HEM İNDİREKT RESTORASYONLARDA KULLANILABİLEN BİR ADEZİV SİSTEMDİR. SELF ETCH, SELECTİVE ENAMEL ETCH VE TOTAL ETCH TEKNİKLERİNİN TÜMÜYLE UYUMLUDUR. TOKUYAMA UNIVERSAL BOND IŞIKLA KÜRLENEN, KENDİLİĞİNDEN KÜRLENEN VEYA İKİLİ (DUAL) KÜRLENEN TÜM KOMPOZİT MATERYALLERİYLE UYUMLUDUR. TOKUYAMA UNIVERSAL BOND POLİMERİZE OLAN KOMPOZİT REZİN, REZİN SİMAN VE AKRİLİK REZİNLERE ÇOK GÜÇLÜ BİR TUTUNMA SAĞLADIĞI GİBİ, CAM SERAMİKLER( PORSELEN), OKSİT SERAMİKLER (ZİRKONYUM VE ALUMİNYUM), METALLER (DEĞERLİ VEYA DEĞERSİZ) VE İNORGANİK DOLDURUCU İÇEREN REZİN MATERYELLERİN TAMAMINA TUTUNMA SAĞLAR.

İncele
product-thumbnail

TOKUYAMA BOND FORCE II

TOKUYAMA BOND FORCE TEK KOMPONENTLİ, KENDİNDEN ASİTLİ YÜKSEK SEVİYEDE FLOR SALGILAYAN BİR 7. JENERASYON ADEZİV MATERYALİDİR. SR (KENDİNDEN GÜÇLENEN) PATENTLİ MONOMERİ İLE BOND FORCE DİŞE ÜÇ BOYUTLU (3D) BİR AĞ OLUŞTURARAK MİNE VE DENTİNE GÜÇLÜ VE UZUN ÖMÜRLÜ BİR TUTUNMA SAĞLAR.

İncele
product-thumbnail

TOKUYAMA EE-BOND

EE-BOND DENTİNİN VE KENARLARININ AYNI ZAMANDA ETKİLİ BİÇİMDE KAPLANMASI İÇİN EN İYİ YAKLAŞIM OLARAK KABUL EDİLEN %39’LUK FOSFORİK ASİT İÇEREN, MİNE ASİTLEME TEKNİĞİ İÇİN TASARLANMIŞ BİR DENTAL ADEZİV SİSTEMİDİR.

İncele
Tokuyama Türkiye